§

Zákon o obchodních společnostech 90/2012 Sb. tzv. Zákon o obchodních korporacích - získejte povinné internetové stránky pro formu akciová společnost pouze za 1000 Kč

Ceník

tarif / vlastnosti
ZOKAS
ZÁKLAD
ZOKAS
KOMPLET
ZOKAS
+.CZ
ZOKAS
+hosting
Cena služby za 1 rok
cena bez DPH 21%
1000 Kč
1600 Kč
1800 Kč
2400 Kč
Akce sleva 50% do 6/2014
podrobnosti a podmínky níže
500 Kč
800 Kč
900 Kč
1200 Kč
Zákonem stanovené údaje
Implementace do vlastního webu
Laický návod k použití
Základní právní komentář
Kompletní právní komentář
Doména .CZ v ceně
registrace či prodloužení na rok, .CZ, .EU, .COM
Provoz emailu na doméně
1 mailbox, do 500 MB nebo 5x přesměrování
+200 Kč
Plnohodnotný webhosting pro Váš web
podrobnosti níže
Podpora po emailu
Podpora po telefonu
podpora k technickým aspektům
Konzultace s naším právníkem
cena za 1 hodinu, účtováno po půlhodinách
600 Kč 500 Kč 400 Kč
Sleva na vývoj vlastních stránek
podrobnosti níže
10% 20% 30% 40%
Možnost individuálních změn
podrobnosti níže

Vysvětlení:

Akce: sleva 50% do 6/2014
Pokud objednáte kteroukoliv variantu systému ZOKAS do konce června 2014, získáte nárok slevu za dodržení jediné podmínky - odkaz na systém ZOKAS bude přítomen na Vašich primárních webových stránkách, ať už formou odkazu v patičce webu, kde můžete požadované informace rovnou i zmínit anebo v případě implementace do Vašeho webu metodou IFRAME (vložená stránka). V případě, že žádné jiné webové stránky nemáte, pro tarif ZÁKLAD a KOMPLET je sleva 30% a pro zbylé tarify zůstává 50%. O slevu se, prosím, přihlašte zmínkou v objednávkovém formuláři.

Doména .CZ v ceně:
Akciové společnosti, které již existující web mají, doménu nepotřebují. Stránky ZOKAS s informacemi, požadovanými zákonem se pak zobrazují přes adresu subdomény například www.VaseSpolecnost.zokas.cz. I v případě, že nemá Vaše akciová společnost žádnou doménu/stránky, postačí čistě pro potřeby zákona uvádět informace na stránce adresované subdoménou. Pokud si ovšem přejete mít vlastní doménu, můžeme Vám ji zaregistrovat a v roční ceně tarifu pak je zahrnut roční udržovací poplatek za doménu. Pokud Vámi vybraná doména není volná s koncovkou .CZ, alternativně můžeme ve stejné ceně zaregistrovat i domény s koncovkami .EU, .COM, .NET, .INFO, .ORG. V případě zájmu o jinou doménovou koncovku (například .AS) je cena stanovena ceníkem WA.cz.

Provoz emailu na doméně:
V případě, že na zvolené doméně chcete provozovat i emailovou schránku, například info@vasespolecnost.cz, pro tarif + .CZ činí příplatek +200 Kč za rok. Emailová schránka má kapacitu 500MB, což na provoz mailboxu bohatě postačí. V případě nastavení schránky do režimu IMAP (všechna pošta je obsažena na serveru) by však kapacita nemusela dostačovat. V tomto případě můžeme nabídnout poštovní aliasy (až 5x, pošta se přepošle na Vámi vybranou existující schránku, například na vasespolecnost@seznam.cz či vasespolecnost@gmail.com). To se netýká Tarifu +HOSTING, který již emailovou službu automaticky obsahuje (10 mailboxů).

Plnohodnotný webhosting:
V případě, že u nás chcete provozovat plnohodnotný webhosting pro webové stránky a emaily, v rámci tarifu +HOSTING získáváte v ceně tarifu zdarma webhosting ZÁKLAD u WA.cz (v hodnotě 1430 Kč, viz zde.)

Konzultace s naším právníkem:
Úzce spolupracujeme s několika právními kancelářemi, které se spolupodílely na vývoji systému ZOKAS a problematiku ZOK dobře znají. Podle zvoleného tarifu si tak můžete připlatit právní konzultaci, uvedena je cena za 1 hodinu emailové případně po dohodě telefonické konzultace.

Sleva na vývoj webu:
Naše společnost se zabývá primárně vývojem webových stránek na zakázku. Pokud si u nás zřídíte webové stránky, v závislosti na Vašem tarifu Vám poskytne uvedenou slevu na koncovou cenu vývojových prací.

Možnost individuálních změn: Jsme tvůrci systému ZOKAS, můžeme ho pro Vás přizpůsobit zcela podle Vašich přání. Řada akciových společností si například do stanov ukotví možnost některé povinnosti vyřídit čistě internetovou cestou anebo zkrátka web používá jako aktivní komunikační platformu pro komunikaci s akcionáři. V tomto oboru máme široké zkušenosti a můžeme nabídnout individuální změny například pro mailové hromadné aplikace, zaheslovaný uzavřený systém, atp...
Seznam již zveřejněných stránek pro jednotlivé akciové společnosti.
Zákon o obchodních společnostech - zákon o obchodních korporacích - povinné webové stránky dle zákona 90/2012 Sb. vygenerované systémem ZOKAS 1.0 vytvořený WA.cz